Usuwanie modzeli

usuwanie modzeli wrocławOdciski to częsty problem, który w dalszej perspektywie może doprowadzić do poważniejszych schorzeń oraz dolegliwości bólowych. Wyróżnia się różne typy odcisków, wśród których można wymienić:

 • modzele,
 • nagniotki,

W obu przypadkach przyczyną ich powstawania jest nieodpowiednie obuwie oraz nadmierny nacisk wywoływany na stopę. Również samodzielne usuwanie modzeli i nagniotków domowymi sposobami może doprowadzić do zaognienia problemu. Jedynym ratunkiem w tym przypadku jest wizyta u podologa i skuteczne usunięcie nagniotków bezpiecznymi metodami.

Usuwanie modzeli – przebieg wizyty

Nasz gabinet podologiczny to miejsce, w którym poradzimy sobie nawet z trudnymi przypadkami. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, aby poznać przyczynę powstawania bolesnych odcisków i zaplanować najskuteczniejsze leczenie. Usuwanie nagniotków przeprowadzamy przy użyciu lasera lub skalpela, dbając jednocześnie, aby nie naruszyć głębszych warstw skóry. Zabieg kończy się wypolerowaniem naskórka frezarką oraz zastosowaniem specjalnych preparatów zmiękczających.

Usuwanie nagniotków – Wrocław

Leczenie podologiczne to jedyny sposób, aby trwale pozbyć się powracających odcisków. Po przeprowadzonym zabiegu usuwania modzeli instruujemy pacjentów jak dbać o stopy, aby nie dopuścić do nawrotu bolesnych dolegliwości. Regularne wizyty u podologa i stosowanie się do zaleceń to jedyny sposób, aby pozbyć się uciążliwych odcisków.

Jeżeli problem odcisków dotyczy również Ciebie, zapraszamy do umówienia się na usuwanie nagniotków w naszym gabinecie we Wrocławiu.

 • KONTAKT

  Agnieszka Wawrzyniak-Wróbel
  Tel: 668 014 077
  E-mail: podolog@stopyzdrowe.pl

 • GABINET – KRZYKI

  Ul. Wandy Rutkiewicz 3
  52-234 Wrocław - Krzyki - Gaj

 • GODZINY OTWARCIA

  Poniedziałek - piątek:
  09:00 - 20:00

 • Gabinet podologiczny Wrocław, podolog Wrocław, podologiczny gabinet Wrocław, usuwanie odcisków Wrocław, wrastające paznokcie Wrocław, kurzajki Wrocław, brodawki leczenie Wrocław, grzybica paznokci Wrocław

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Call Now