Nasz gabinet

W naszym gabinecie dążymy do poprawy jakości życia, dając większą niezależność, bezpieczeństwo i komfort w życiu codziennym.

Podologia, którą się zajmujemy jest to dziedzina zajmująca się udzielaniem pomocą osobom cierpiącym na choroby i schorzenia stóp.

Nasze usługi obejmują specjalistyczne zabiegi w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia, zmniejszenia dyskomfortu w trakcie chodzenia.

Specjalista Podolog uczy prawidłowej pielęgnacji kończyn dolnych i poprzez badanie podologiczne potrafi przedwcześnie rozpoznać istotne zmiany na skórze stóp, które często są początkiem późniejszych powikłań szczególnie u osób chorych na cukrzycę.

By przeciwdziałać pojawianiu się zmian chorobowych ważne jest systematyczne odwiedzanie Podologa, który już podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie zauważy wszystkie niepokojące zmiany takie jak: wrastanie paznokci, brodawki, modzele, nagniotki, odciski które są niebezpieczne i uciążliwe w codziennym życiu.

Podolog ma za zadanie określić przyczynę dolegliwości i usunąć powstałe objawy terapii.

Współpracę prowadzimy z lekarzami następujących specjalizacji: Diabetologiem, Internistą, Dermatologiem, Ortopedą i Chirurgiem.


 • Kontakt

  Agnieszka Wawrzyniak-Wróbel
  Tel: 668 014 077
  E-mail: podolog@stopyzdrowe.pl

 • Gabinet – Krzyki

  Ul. Wandy Rutkiewicz 3
  52-234 Wrocław – Krzyki – Gaj

 • Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek:
  09:00 – 20:00

 • Gabinet podologiczny Wrocław, podolog Wrocław, podologiczny gabinet Wrocław, usuwanie odcisków Wrocław, wrastające paznokcie Wrocław, kurzajki Wrocław, brodawki leczenie Wrocław, grzybica paznokci Wrocław

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Call Now