Usuwanie odcisków

Usuwanie odcisków wrocławOdcisk to rogowacenie głębszych warstw skóry, które powoduje narastanie twardej masy keratynowej. Powstaje ona na skutek tarcia, niewłaściwie dobranego obuwia oraz zmian kostno-stawowych. Wzrost ciśnienia tętniczego oraz złe ukrwienie tkanek mają również wpływ na tworzenie się odcisków. Odciski, w przeciwieństwie do modzeli posiadają rdzeń. Najczęściej występują na śródstopiu i między palcami. Są twarde, okrągłe, wielkości ziarenka grochu o kolorze bladożółtym. Problemem w tym przypadku jest nie tyle nieestetyczny wygląd, co brak komfortu podczas chodzenia. Podobnie jak w przypadku brodawek wirusowych, niezbędna może okazać się interwencja podologa i usuwanie odcisków. Naszego specjalistę znajdziesz we Wrocławiu — umów się na wizytę w profesjonalnym gabinecie, aby poznać trafną diagnozę i szybko wdrożyć plan leczenia. Usuwanie odcisków laserem może pomóc Ci na stałe pozbyć się problemu. Czas reakcji jest ważny, ponieważ miejsce stwardniałe podczas chodzenia jest wgniatane w głąb skóry. Tworzy rdzeń, który uciska znajdujące się pod nim zakończenia nerwowe, dając w odczuciu straszny ból.

Usuwanie odcisków laserem

By usunąć odcisk najpierw musimy zlikwidować przyczynę jego powstawania. Należy unikać wszędzie dostępnych plastrów na odciski, gdyż powodują ciężko gojące się rany. Lepszym rozwiązaniem jest umówienie się na usuwanie odcisków laserem w specjalistycznym gabinecie. Usuwanie odcisków laserem polega na odparowaniu zmiany skórnej, dzięki czemu zabieg jest bardzo skuteczny i w wielu przypadkach umożliwia rozwiązanie problemu już podczas jednej wizyty w gabinecie. Jednocześnie usuwanie odcisków laserem jest zabiegiem o relatywnie niewielkiej ingerencji w ciało, co oznacza ograniczenie ewentualnego okresu rekonwalescencji do absolutnego minimum – podczas zabiegu usuwana jest tylko zmieniona chorobowo tkanka. Zabieg nie wpływa na zdrowa skórę wokół odcisku.

Podolog nie tylko sprawnie usunie odciski, ale także zabezpieczy miejsce przed ponownym narastaniem. To szczególnie ważne dla osób, które cenią sobie komfort życia i nie chcą, aby zmiany skórne na stopach zmusiły je do ograniczenia aktywności fizycznej. Usuwanie odcisków laserem jest obecnie najskuteczniejszym sposobem na ich trwałe pozbycie się.

 

 • Kontakt

  Agnieszka Wawrzyniak-Wróbel
  Tel: 668 014 077
  E-mail: podolog@stopyzdrowe.pl

 • Gabinet – Krzyki

  Ul. Wandy Rutkiewicz 3
  52-234 Wrocław – Krzyki – Gaj

 • Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek:
  09:00 – 20:00

 • Gabinet podologiczny Wrocław, podolog Wrocław, podologiczny gabinet Wrocław, usuwanie odcisków Wrocław, wrastające paznokcie Wrocław, kurzajki Wrocław, brodawki leczenie Wrocław, grzybica paznokci Wrocław

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Call Now